Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 Jordan
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 Egypt
 United Kingdom
 Nigeria
 Serbia
 Pakistan
 Iraq

Otel Çözümleri

Otel Çözümleri

INTERRA olarak Otel çözümlerimizde enerji verimliliğini ve konforla birlikte kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutuyoruz…  

Oda çözümlerimizde sakinlerinize özel bir yerde olduklarını hissettirmek ayrıca teknoloji ile kullanım kolaylığını bir arada sunmak temel hedefimizdir.

Tüm oda otomasyon sisteminin sakinler tarafından kontrolu Interra tarafından yenilikçi bir şekilde ele alınmaktadır. Ister mobil cihazlardan ister odada bulunan yeni nesil dokunmatik panellerden istenilen enstantane basitçe uygulanabilrmektedir.

Odanın kendisini ekonomi ve konfor sağlamak amacıyla idare etmesi ise sistemin temel özelliğidir. Bunun için Interra'da yazılım, donanım ve merkezi (Otel oda yönetim yazılımı - IS Server) uygulamalar birçok dünya markasının tercihi durumundaır.

 

  ENERJİ VERİMLİLİĞİ
  ESNEKLİK
  KONFOR
  GÜVENLİK

Otel Çözümleri
1
Maksimum Enerji Tasarrufu için Doğru Tasarlanmış Oda Modları

Her biri en optimal şekilde konfor ve tasarruf sağlamak amacıyla düşünülmüş ve baştan şekillendirilmiştir. Modlar  otomatik olarak oda durumuna göre birbirleri arasında geçiş yaparlar ve işletmenin en yüksek gideri olan enerji tüketimini asgariye indirmekte önemli rol oynarlar.

- House keeping
- Ekonomi
- Özel modlar
- Klima senaryoları
- Konfor modu
- Alt konfor modu
- welcome senaryoları
- Check-in
- check-out
- Sleep/Night modları
- Frost protection

2
Konfor ve Teknoloji Bir Arada

- Geniş çaplı ürün ve renk seçenkeleri ile beklentinizin üzerinde komple çözümler
- Özel geliştirilmiş yazılımlar
- Yeni nesil bakış açısı getiren ımini Otel

Imini Hospitality, otel oda kontrolünü yapmanızın yanı sıra, oda senaryolarını çağırmanızı sağlar. Aplikasyon ile “odamı temizle”, “rahatsız etme” durumlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Entegre edilmiş sıcaklık sensörü ve lojik yetenekleri ile konfor modları uygular ve enerji tasarrufu sağlar. Misafirleriniz dokunuşları ile hem Imini panelinden hem de mobilden konforun tadını çıkarır.

3
Interrada en optimal çözümü ister KNX standardında ister Ip tabanlı EIO GRMS standardında bulabilirsiniz. Tam bir otomasyon kontrolu Interra'nın sunduğu 2 farklı konsept ile mümkündür.

 

- EIO GRMS
- Imini
- Interra DND
- Push butonlar
- Konvansiyonel dedektörler
- IS Server GRMS yazılımı
- Interra KNX Combo 
- Iswitch
- Imini
- KNX dedektörler ve sensörler
- Interra DND
- Interra BIM modulleri
- Interra Gateways

 

Interra EIO çözümünü

Otel odalarında bulunan elektrikli uygulamaların tümünü kontrol etmenize olanak sağlayacak basit bir çözüme mi ihtiyacınız var? Interra, EIO ile size benzersiz bir kombinasyon sunuyor. EIO, Hotel System Manager  ile beraber yapılandırılabilir giriş ve çıkışlara sahip modüler bir cihazdır; bu akıllı arabirim ile odalarınızda bulunan tüm uygulamaları (ısıtma, klima, ışıklar, panjurlar, …) uzaktan yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

 

 

Interrada
4
Karmaşadan uzak kolay kullanım

Her yaş grubu tarafından rahatça kullanılacak şekilde tasarlanmış ürün ve sistemler ile en yüksek derece müşteri memnuniyetine ulaşırsınız.

5
Otel hizmetlerinin/servislerinin dokunmatik paneller ve mobil cihazlar ile kullanımını sağlayarak oda sakininin tesis ile etkileşimini attırabilirsiniz.

SPA, Taxi, temizlik, spor, konser, yemek vs. gibi bir çok aktivitenin oda sakinine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Bunu interaktif bir şekilde sunarak eşsiz bir deneyimin yaşanmasına ve tesis imajına katkı sağlayabilirsiniz.Konsiyaj/Hizmetler, tamamen esnek ve tesise göre şekillendirilebilen bir yapıya sahiptir. Tesisin tüm hizmetleri, bilgilendirme reklamları konsiyaj servisi üzerinden odalara ve mobil cihazlara iletilebilir.

Mobil kontrol, Interra Pro applikasyonlar paketi tüm işletim sistemlerinde ve platformlarda VIP kullanıcıların hizmetindedir.

Tüm oda otomasyon kontrollerini yatağınızdan tek bir dokunuşla yapabilirsiniz