Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 Jordan
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 Egypt
 United Kingdom
 Nigeria
 Serbia
 Pakistan
 Iraq

Ticari ve Kamu Projeleri

Ticari ve Kamu Projeleri

Yurtdışında temsilcisi olduğumuz ülkemiz mühendisliğini ve INTERRA kalitesini yerli ve yabancı pazarlarda ticari, kamusal projeler, üniversite, yüksek güvenlikli tesisler vb özel projelerle taçlandırmaktayız.

Kendini yönetebilen, enerji ve bakım maliyetleri düşüren çözümlerimiz ofis ve kamu entegrasyonlarında birçok avantaj sunmaktadır.

Teknik sistemlerin dağınık bir şekilde bulunduğu binalarda; sağlıklı ve ekonomik bir iletişim için Bina Otomasyon Sisteminin kullanılması bir ihtiyaç haline gelmiştir. Bir binadaki mekanik ve elektriksel sistemler binanın toplam maliyetinin oldukça büyük kısmını meydana getirir. Bu sistemler ısıtma, soğutma, iklimlendirme, aydınlatma, (asansörler, yürüyen merdivenler v.s.) gibi hizmetleri karşılarlar. Bu sistemlerin işletim ve bakımları binadaki diğer hizmetlerden çok daha fazla harcama gerektirir. İşte bu nedenle bina sahibi ve yöneticileri bu sistemlerin daha etkin, daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak denetim yollarını bulmak zorundadır.  Bu durum genel müdürlük binaları, havaalanı, hastane, üniversite, fabrika gibi büyük ve yaygın yerleşim yerlerinde daha fazla önem kazanır. 
 

Ticari ve kamu proje çözümlerimiz de temel felsefemiz
Kendi kendini yöneten binalar
Ofisler
Aydınlatmanın tam teşekküllü ve ortama duyarlı kararında gerçekleştirilmesi
Özel kontroller ve limitlemeler
Enerji tasarrufu
Ofis -  Hastane
Okul - Kamu Binaları
 

Ticari ve Kamu Projeleri
1
En optimal çalışma ortamı için INTERRA çözümü

- Ortama göre aydınlatma; otomasyon çözümümüz ortam ışık değerini algılayarak lambalarını yakacağı ışık değerini belirler.
- Güneşin, rüzgarın ve diğer bina dışı ortamın sensörler ile takibi yapılarak bina içerisinde yavaş ve kararlı bir şekilde ışık ve sıcaklık değişikleri gerçekleştirilir
- Bina içerisinde çalışmaya en elverişli ortam yaratılır
- Güvenilir bir sistem
- Bina yönetim merkezleri, tesis yönetim ofisleri için tüketimin kontrol edilmesinde otomasyon sistemleri önemli bir rol oynar.


Enerji tasarrufu  -  Kendi kendini yöneten sistem

Güvenli  -  Entegrasyon


Bina içerisinde bulunan diğer sistemler ile ortak platformada haberleşmek ve kontrollerin yapıldığı merkezden izlenebilme geleceğin binalarının önemli bir özelliğidir.
 

En