Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 China
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 United Kingdom

HABERLER & DUYURULAR

İnterra akıllı ev sistemlerinde geliştirdiği ürünler ile sektörün büyümesine katkı sağlıyor.

İnterra akıllı ev sistemlerinde geliştirdiği ürünler ile sektörün büyümesine katkı sağlıyor.

11.12.2018İnterra akıllı ev sistemlerinde geliştirdiği ürünler ile sektörün büyümesine katkı sağlıyor. En yeni teknolojiyi kullanarak yaşam kalitesinin artmasına da yardımcı olarak tek merkezli bir kontrol sisteminin oluşmasına imkan tanıyor. Hem yurt içinde hem de yurtdışında tercih edilen İnterra ürünleri eşsiz bir deneyim yaşamanızı olanak sağlıyor. Başarısı ile KNX eğitim merkezi olan İnterra sektörün büyümesi ve gelişmesi için de çalışmalar yapıyor. Bunun için vereceği eğitimler ile akıllı bina otomasyon sistemlerinin daha hızlı yaygınlaşmasına imkan tanıyacaktır. 

KNX eğitim merkezi olarak eğitimlere başlayan firma alanında uzman ekibi ile en yeni teknoloji üzerinden çalışmaların nasıl yapıldığı, üretim safhası ve yazılım noktaları kişilerle paylaşılarak bir eğitim süreci oluşturuyor. Bu sayede sektörün bilgilenmesi ve ürünleri tanıması da hız kazanacaktır. İnterra akıllı ev sistemlerinde Türkiye’de yerli sermaye olmasını ve alt yapısı ile bir ilki de yaşatıyor. 

KNX eğitim merkezi olarak hizmet verecek olan firmadan sizde eğitim alarak bu alanda kendinizi geliştirebilir ve uzmanlık kazanabilirsiniz.