Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 Jordan
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 Egypt
 United Kingdom
 Nigeria
 Serbia
 Pakistan
 Iraq

INTERRA

Araştırma , geliştirme ile fark yaratan ürünler... INTERRA

Interra, otomasyon alanında deneyimli Ar&Ge ekipleriyle hem yazılım hem donanım geliştiren bir firmadır. Her ürününde öncelikle yüksek kalite standartlarını hedefleyerek en kaliteli komponentleri kullanmaktadır. Bu vizyon ile Interra öncelikli lokal ve çevre pazarlarda lider konumunda küresel alanda ise önemli oyunculardan biridir.

Her Interra ürünü eşsiz olması için tasarlanmıştır. Ürün paletinde yer alan ürünlerin hiç biri sıradan değildir. Detaylarında onu eşsiz yapacak özellikler barındırmaktadır. Interra'nın temel felsefi budur. Dokunmatik paneller, iswitch, combo vs. ürünleri parametrelerinde, tasarımında ve dizaynında büyük tecrübelerin harmanlandığı büyük bir çalışmadır.

Tamamlayıcı ürünler...

Interra ürettiği ürünler ile en ihtiyaç duyulan çözümleri tamamlamış durumdadır. Rezidans veya ticari bina olsun farketmez, Interra ile en optimal çözümü sunabilirsiniz.

İş Ortaklığı
Bayilik
Oem iş ortaklı

Etik kurallar ile belirlenmiş bayi anlayışımız Intera markasını giderek genişleyen bir coğrafyada ortak bulan bir marka haline getirmiştir. İki sene önce başladığımız küresel alana açılma politikamız neticesinde şu an 32 ülkede partnerliğimiz bulunmaktadır. Bunlar distribütörlük, entegratör için satış bayiliği, proje bazlı ortaklıklar ve OEM iş birlikleri şeklinde pazara ve ihtiyaca göre şekillenmektedir.

Geleceğe ilişkin...

2050 yılında 50 milyar cihazın kendi aralarında doğrudan haberleştiklerinde üstlendikleri akıllı  programlar ile yaşam şekillerinde ne kadar önemli değişiklikler yapacağını hayal edebiliyor muyuz,  İhtiyaç duyulan bir çok eksiklikler yeni nesil akıllı cihazlar tarafından tespit edilip sağlanacaktır.İnternet çağı dediğimiz yeni dönemde üretilen cihazlar artık smart networklere bağlanarak günlük ihtiyaçları kendiliğinden karşılayacakları gibi mobil servislere entegrasyonu her daim ulaşılabilir ve yönetilebilir olacaktır. 

Internet çağında  hızlı gelişen endüstrilerin ortak özellikleri hardware yatırımlarından ziyade içerisine giydirdikleri software programları ile servis modülünde esnek ve keyifli çözümler oluşturması sayesinde müşterilerinin yaşam stillerini belirlediği izlenilmektedir. Ürün maliyetleri ile içerisine sunulan servis modüllerini birleştirildiğinde katma değerinin ne kadar yükseldiği günlük kullanılan tüketim ürünlerinden de anlaşılmaktadır. Interra gelecekte kaliteli ürünlerle birlikte müşterilerinin her daim rahatlıkla kullanacağı dinamik ve esnek ürünler ile sürdürülebilir çözümler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Binalarda Enerji tasarrufu dün belki az söyleniyordu bina tasarımcıları tarafından , ama bugün dünyanın yer yerinde önemli ve dikkat edilmesi gereken konuların başında gelmektedir. Dizayn edilen ürün ya da mekanların doğa kaynaklarını tüketirken minimum seviyede tasarlanması gün geçtikçe önem kazanmaktadır. Interra mühendisleri yeni sistemler geliştirirken   eco ortamla barışık ve global standartların belirlediği yönetmeliklere göre ürün vizyonlarını geliştirmektedir.

Pazara sunulan sistemler ve servis modülleri  global standartlarda olduğu müddetçe farklılıklara cevap verilebilir. Müşteriler kapalı çözümler yerine entegre olabilen, marka bağımsız esnek çözümler üretebilen ve geniş servis ağına sahip çözüm ortaklarını tercih etmektedir. Interra  yatırım yaptığı tüm projelerinin KNX, IoT, Bacnet , Modbus gibi uluslararası sistemlere entegre çözümler geliştirmektedir. Böylece zamana bağımlı kalmadan sürdürülebilir çözümler ile Avrupa başta olmak üzere dünyanın birçok bölgesinde Pazar alanı bulmaktadır.