Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 Jordan
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 Egypt
 United Kingdom
 Nigeria
 Serbia
 Pakistan
 Iraq
IMINI

Imini

Interra dokunmatik panel ailesinin en genç üyesi olan Imini, iyi hissetmek için mini bir neden.

Imini, akıllı bina teknolojilerine yeni kontrol ünitesi demektir.

Işık açma / kapama veya karartma, perde-panjur kontrolü veya oda sıcaklığını kontrol etme gibi tüm işlevler kolaylıkla yapılabilir.

Yeni kullanıcı arabirimi, otomatik zaman kontrol işlevleri, programlama veya kapsamlı senaryo yönetimi sağlar.

Imini dökümanları için tıklayınız
INTERRA Imini

Imini, yetenekleriyle ev ve otel sistemlerine yeni bir anlayış getiriyor. Yeni nesil dokunmatik ekranli Imini, yeni bir konut yasam tarzinin kapilarini açiyor. 

Yeni nesil dokunmatik ekranlı Imini, yeni bir konut yaşam tarzının kapılarını açıyor. Daha fazla kontrol sağlayarak, Imini sizi daha kolay ( basit )  bir hayatla karşılaştırır.

Bina iletişim uygulamaları (interkom ve konsiyerj hizmetleri), mesajlaşma yönetimi ve duyuru alma  özellikleriyle önemli bir yardımcı olacaktır...
 

Imini, dikey tasarımı ile farklı bakış açısı getirerek hayatımıza giriyor ve isminin aksine çok sayıda özellik sunuyor. Basit arayüzü ile en son hayata geçirilen ürün, her yaş grubu için zahmetsizce kullanılabilir.Bu, müracaat sahipleri açısından büyük memnuniyet yaratır; çift standart elektrik kutuları ile rahatça monte edilebilir. İnce tasarımı ve şık görünümü ile mimarları çok sevindirir.

- Dinamik kullanıcı arayüzü
- Tüm otomasyon kontrolleri
- Aydınlatma,
- Perde-panjur
- İklimledirme

- Klima (IR)
- Rezidans hizmetleri servisi
- Sip interkom
- Mesajlaşma-Duyuru-öneri-şikayet

 

SIP standardında haberleşme kalitesi ile interra dokunmatik kapı ünitesi ile bina iletişimde benzersiz bir zerafet ve konfor sunmakta.


Interra Interkom için kapı tokmağından başlayan iletişim ihtiyacının geldiği en son, teknolojik nokta.

 

Imini, yetenekleriyle ev ve otel sistemlerine yeni bir anlayış getiriyor. Uzun süredir ihtiyaç duyulan bu yaklaşım aranan fakat konut ve otel projelerinde bulunmayan çözümleri sunmaktadır.

     - 6.5” dokunmatik ekran
     - Multitouch kapasitif
     - Isı sensörü
     - Ambient sensör

 

Yaşayan bir ortamda gerekli olan tüm özellikleri bir ürüne getirin; iletişim kurun; interkom ve konut hizmetleri, mesajlaşma yönetimi, duyurular ve bu gibi özelliklerle evlerde en önemli yardımcı olacak.

 

    - Proximity sensör
    - IR Transmitter
    - Mikrofon
    - Hoparlör

 

Interra Imini

Kurulum dostu, standart çift yönlü elektrik kutusu monte etmek için uygundur.
 

 

REZİDANS

Dinamik arayüzden, özel tasarlanmış bina hizmetlerini kullanabilirsiniz. Vale, evde beslenen hayvan bakımı, temizlik servisi, taksi çağrısı gibi hizmetler, Imini RES ile parmaklarınızın ucundadır.Bu kontrollere ve hizmetlere mobil cihazınızdan ek donanıma ihtiyaç duymadan yalnızca Interra mobil uygulamasıyla erişebilirsiniz.
 

REZİDANS

Otomasyon kontrol arayüzü ile evinizin tüm ışıklarını bir tuş ile kontrol edebilir ve senaryoları kaydedebilirsiniz. Bir SIP istemcisi olarak cihaz, görüntülü kapı çalma olanağı ve kristal berraklığında bir ses iletişimi sunar. İstediğiniz sayıda güvenlik kamerası da ekleyebilirsiniz.
 

HOSPITALITY - Otel

Imini ile otellerde daha ekonomik ve konforlu çözümler sağlanabilmektedir. Hem iletişim hem de termostat olarak kullanılan Imini ile farklı gereksinimlere göre çözümler tasarlanabilir. Aynı zamanda sağladığı mobil imkanlarla misafirleriniz akıllı telefon uygulamalarından tüm fonksiyonları yerlerinden kalkmadan gerçekleştirebilirler.
 

HOSPITALITY - Otel

“Odamı temizle” ve “rahatsız etme” sinyalleri Imini üzerinden veya mobil uygulamadan verilebilir. Sinyal Interra otel merkezi yazılımına aktarılır ve anında personelin bilgilendirilmesini sağlar. Hizmet anlayışını yükseltecek ve kalitenizi arttırma Interra otel çözümlerinin temel amacıdır. Misafirlerine evlerinde bulamayacakları konforu sunmak her otel işletmesinin amacıdır, çözüm ise İnterra.