Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 Jordan
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 Egypt
 United Kingdom
 Nigeria
 Serbia
 Pakistan
 Iraq
DND / MUR

DND / MUR

Interra DND / MUR, otellerde servis kalitesini artıracak şekilde tasarlanmış ve EIO ve KNX olarak iki farklı girişi olan bir üründür.

Koridor tarafında oda durumunun bilgisini ve sinyallerini yansıtarak servis kalitesini azami derece arttırmaya olanak sağlar. “Rahatsız etme –DND” ve “Odamı temizle –MUR” uyarılarını üzerinde bulunan led aydınlatmalı göstergelere taşıyarak konforlu bir işletmenin temellerini atan önemli bir çözümdür. DND / MUR dökümanları için tıklayınız

Özel tasarımıyla DND / MUR, konukların otellerde doğru hizmeti almalarını sağlar. Interra DND / MUR'un EIO ve KNX olarak iki farklı girişi olması, geleneksel olarak ve bir KNX uygulaması olarak kullanılmasını sağlar.

Üründe bulunan zil ve özel ışıklı ledler DND / MUR'a daha fazla değer katıyor. Yatay tasarlanmış çift gömme montajlı kutuya uygulanabileceği için, DND / MUR ürününün kolayca monte edilebilmesini sağlar.

Sadece bir ürün bile bir çözümü tepeden değiştirebilir. DND KNX Interra’nın otel odası çözümlerinin yanısıra uçdan uca otel çözümlerini sunduğu en önemli ispatıdır.
 

Üretiminde kullanılan metal yapısı ve pleksi glass, DND/MUR ürününün son derece sağlam bir yapıda olmasında etkilidir.