Please Select a Country
X CLOSE
 Australia
 Azerbaijan
 Bahrain
 Bosnia
 Belgium
 Cameroon
 Estonia
 France
 Hungary
 Germany
 Iran
 Israel
 Italy
 Jordan
 India
 Kosova
 Lebanon
 Morocco
 Norway
 Poland
 Portugal
 Romania
 Saudi Arabia
 Spain
 Tunisia
 United Arab Emirates
 Egypt
 United Kingdom
 Nigeria
 Serbia
 Pakistan
 Iraq
TOUCH PANEL

Touch Panel

Modern bir tasarım, donanım, yazılım ve tüm proje gereksinimlerine yanıt verebilecek uygun bir arayüze sahip bir ürün arayanlar tarafından tercih edilen Interra 4 Dokunmatik Panel, herhangi bir alan veya yüzey üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Akıllı Bina Sistemlerinde tüm ihtiyaçlara en uygun çözümleri sunan sistem, konfor ve rahatlığı bir araya getirerek kendi alanında öne çıkıyor.

Interra Touch Panel aracılığıyla, ihtiyacınız olan tüm uygulamaları yalnızca küçük bir dokunuşla gerçekleştirin.

"10" Touch Panel
"7"   Touch Panel  
Touch Panel dökümanları için tıklayınız

Aydınlatma

Interra ile yaşam alanlarınız aydınlanma çağını yaşar. Interra teknolojileri ile yaşam alanlarınızdaki aydınlatma sistemlerini kontrol ederek istediğiniz aydınlatmayı mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.
 

Konsiyaj

Hizmetler menüsü, evinizde karşılaşabileceğiniz tüm sorunların çözüm anahtarını sunar. Misafirleriniz için taksi, evinizin günlük temizliği için kapıcı, arabanız için vale ... Hizmetler menüsünde ihtiyacınız olan her şey mevcuttur.
 

İletişim-İnterkom

Artık misafirlerinizle nasıl daha kolay iletişim kurabileceğiniz konusunda endişelenmeniz gerekmez. Binanın önündeki IP tabanlı telefon ve video interkomu üzerinden misafirlerinizi kapıdan selamlayabilir, dilerseniz onlarla iletişime geçebilirsiniz.
 

Yol Koşulları

Belki de kalabalık şehirlerdeki en büyük sorun, trafik sıkışıklığını aşmaktır. En uygun güzergahı ve koşulları bularak daha akıcı bir rotayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede trafik, güvenilir yol durumu bilgilerinin yardımıyla gün içinde artık kabus olmayacaktır.

Perde-Panjur

Perdeleri-panjurları dokunmatik panel üzerinden kontrol ederek yaşam alanlarınıza ilham verebilirsiniz.

Yaşam Senaryonuza Kendiniz Karar Verin

Evinizde ki onlarca sistem ile tek başınıza başa çıkmanız gerekmez. Tek bir kontrol ekranı yardımıyla video interkom, ışıklar, ısıtma sistemi, jaluziler ve alarm sistemini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Alarm, Security

Alarm ve güvenlik sistemleri ile uyumlu konut yönetim sistemi sayesinde, evinizdeki potansiyel olarak kötü senaryolardan kaçınabilirsiniz. Konut yönetimi sistemi, diğer elektronik cihazlarla entegre olabilir, bu nedenle tehlike durumunda konut yönetimi mesajla bilgilendirilir ve güvenlik anında sağlanır.

Duyurular, Faturalar

Tüm faturalarınız ve ücretleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz; konut yönetiminden anlık olarak mobil cihazlarınızla yapılan duyuruları görüyorsunuz.

Finansal Piyasalar

Merkez Bankası'ndan elde edilen anlık verilerle döviz ve altın değişimlerini izleyerek yatırımlarınızı yönlendirebilirsiniz.

Klima

Kullanılmayan sistemler artık gereksiz enerji tüketimi için bir neden değildir. Interra klima çözümleri ile evinizin ısıtma-soğutma işlevlerinin etkin çalışma süresini belirleyebilirsiniz. Evinizi mükemmel bir entegrasyonla uyarlayan klima sistemi sayesinde tasarruf edebilirsiniz. Interra klima çözümleri ile bahar meltemini her mevsim yaşam alanlarınızda hissedeceksiniz.