INTERRA GRMS ve Akıllı Otel Çözümleri

Otel Yazılımı (GRMS) Entegrasyonlar ve Arayüzler

GRMS, otel yazılımı veya Otel PMS ile arabirimlenebilir, Böylece tercih edilen iklimlendirme, aydınlatma, ambiyans ayarlarının misafir check-in gösterilir gösterilmez otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

GRMS  kullanmanın temel amacı, misafirlerin odalarında ihtiyaç ve beklentilerini tutarlı bir şekilde karşılamaktır.Mobil Check-in / Check-Out

Akıllı otel sisteminin en önemli konularından biri mobil check-in / check-out'dur. Konukların akıllı telefonlarını boş zamanlarında, resepsiyonda sıra beklemek zorunda kalmadan check-in veya check-out için kullanmalarına olanak tanır, bu yükselen trendle ilgili temel istatistikleri ve mobil check-in / check-out'un sahip olabileceği etkileri özetlemektedir.Özelleştirme Hizmeti

İşlemler açısından hiçbir iş aynı değildir. İşletmenize mükemmel şekilde uyan akıllı bir otel Yönetim Sistemi çözümü istiyorsanız, bunu sizin için yapabiliriz. Özelleştirme hizmetimizle, kendi otel Yönetim Sisteminizi tam olarak istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

INTERRA - Developer of Uniqueness

Çözümlerden Ayrıntılar!

Maksimum Enerji Tasarrufu için Doğru Tasarlanmış Oda Modları

Maksimum Enerji Tasarrufu için Doğru Tasarlanmış Oda Modları

Her biri en optimal şekilde konfor ve tasarruf sağlamak amacıyla düşünülmüş ve baştan şekillendirilmiştir. Modlar  otomatik olarak oda durumuna göre birbirleri arasında geçiş yaparlar ve işletmenin en yüksek gideri olan enerji tüketimini asgariye indirmekte önemli rol oynarlar.


 • House keeping
 • Ekonomi
 • Özel modlar
 • Klima senaryoları
 • Konfor modu
 • Alt konfor modu
 • Welcome senaryoları
 • Check-in
 • Check-Out
 • Sleep/Night modları
 • Frost protection


Konfor ve Teknoloji Bir Arada

Konfor ve Teknoloji Bir Arada

i7+ Hospitality, otel oda kontrolünü yapmanızın yanı sıra, oda senaryolarını çağırmanızı sağlar. Aplikasyon ile “odamı temizle”, “rahatsız etme” durumlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Entegre edilmiş sıcaklık sensörü ve lojik yetenekleri ile konfor modları uygular ve enerji tasarrufu sağlar. Misafirleriniz dokunuşları ile hem Imini panelinden hem de mobilden konforun tadını çıkarır.


Mobil Çözümler


Mobil kontrol, Interra Pro applikasyonlar paketi tüm işletim sistemlerinde ve platformlarda VIP kullanıcıların hizmetindedir. 

Tüm oda otomasyon kontrollerini yatağınızdan tek bir dokunuşla yapabilirsiniz.

Interra EIO çözümünü

Interra EIO çözümünü

Otel odalarında bulunan elektrikli uygulamaların tümünü kontrol etmenize olanak sağlayacak basit bir çözüme mi ihtiyacınız var? Interra, EIO ile size benzersiz bir kombinasyon sunuyor. EIO, Hotel System Manager  ile beraber yapılandırılabilir giriş ve çıkışlara sahip modüler bir cihazdır; bu akıllı arabirim ile odalarınızda bulunan tüm uygulamaları (ısıtma, klima, ışıklar, panjurlar, …) uzaktan yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Otel Hizmetleri

Otel Hizmetleri

SPA, Taxi, temizlik, spor, konser, yemek vs. gibi bir çok aktivitenin oda sakinine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunu interaktif bir şekilde sunarak eşsiz bir deneyimin yaşanmasına ve tesis imajına katkı sağlayabilirsiniz.Konsiyaj/Hizmetler, tamamen esnek ve tesise göre şekillendirilebilen bir yapıya sahiptir. Tesisin tüm hizmetleri, bilgilendirme reklamları konsiyaj servisi üzerinden odalara ve mobil cihazlara iletilebilir.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.