Otel Çözümleri

INTERRA olarak Otel çözümlerimizde enerji verimliliğini ve konforla birlikte kaliteli hizmet anlayışını ön planda tutuyoruz..  


Oda çözümlerimizde sakinlerinize özel bir yerde olduklarını hissettirmek ayrıca teknoloji ile kullanım kolaylığını bir arada sunmak temel hedefimizdir.


Tüm oda otomasyon sisteminin sakinler tarafından kontrolu Interra tarafından yenilikçi bir şekilde ele alınmaktadır. Ister mobil cihazlardan ister odada bulunan yeni nesil dokunmatik panellerden istenilen enstantane basitçe uygulanabilrmektedir.


Odanın kendisini ekonomi ve konfor sağlamak amacıyla idare etmesi ise sistemin temel özelliğidir. Bunun için Interra'da yazılım, donanım ve merkezi (Otel oda yönetim yazılımı - IS Server) uygulamalar birçok dünya markasının tercihi durumundadır.ENERJİ VERİMLİLİĞİ


ESNEKLİK


KONFOR


GÜVENLİK

INTERRA Çözümleri

Çözümlerden Ayrıntılar!

Maksimum Enerji Tasarrufu için Doğru Tasarlanmış Oda Modları

Maksimum Enerji Tasarrufu için Doğru Tasarlanmış Oda Modları

Her biri en optimal şekilde konfor ve tasarruf sağlamak amacıyla düşünülmüş ve baştan şekillendirilmiştir. Modlar  otomatik olarak oda durumuna göre birbirleri arasında geçiş yaparlar ve işletmenin en yüksek gideri olan enerji tüketimini asgariye indirmekte önemli rol oynarlar.


 • House keeping
 • Ekonomi
 • Özel modlar
 • Klima senaryoları
 • Konfor modu
 • Alt konfor modu
 • Welcome senaryoları
 • Check-in
 • Check-Out
 • Sleep/Night modları
 • Frost protection


Konfor ve Teknoloji Bir Arada

Konfor ve Teknoloji Bir Arada

Imini Hospitality, otel oda kontrolünü yapmanızın yanı sıra, oda senaryolarını çağırmanızı sağlar. Aplikasyon ile “odamı temizle”, “rahatsız etme” durumlarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Entegre edilmiş sıcaklık sensörü ve lojik yetenekleri ile konfor modları uygular ve enerji tasarrufu sağlar. Misafirleriniz dokunuşları ile hem Imini panelinden hem de mobilden konforun tadını çıkarır.


Mobil Çözümler


Mobil kontrol, Interra Pro applikasyonlar paketi tüm işletim sistemlerinde ve platformlarda VIP kullanıcıların hizmetindedir. 

Tüm oda otomasyon kontrollerini yatağınızdan tek bir dokunuşla yapabilirsiniz.

Interra EIO çözümünü

Interra EIO çözümünü

Otel odalarında bulunan elektrikli uygulamaların tümünü kontrol etmenize olanak sağlayacak basit bir çözüme mi ihtiyacınız var? Interra, EIO ile size benzersiz bir kombinasyon sunuyor. EIO, Hotel System Manager  ile beraber yapılandırılabilir giriş ve çıkışlara sahip modüler bir cihazdır; bu akıllı arabirim ile odalarınızda bulunan tüm uygulamaları (ısıtma, klima, ışıklar, panjurlar, …) uzaktan yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Otel Hizmetleri

Otel Hizmetleri

SPA, Taxi, temizlik, spor, konser, yemek vs. gibi bir çok aktivitenin oda sakinine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunu interaktif bir şekilde sunarak eşsiz bir deneyimin yaşanmasına ve tesis imajına katkı sağlayabilirsiniz.Konsiyaj/Hizmetler, tamamen esnek ve tesise göre şekillendirilebilen bir yapıya sahiptir. Tesisin tüm hizmetleri, bilgilendirme reklamları konsiyaj servisi üzerinden odalara ve mobil cihazlara iletilebilir.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.