Rezidans Çözümleri

INTERRA ile rezidansların tüm ihtiyacı son teknoloji ile karşılanır.


Rezidans ve konutlarda tekbir sistem ile mutlak konfor, güvenlik ve zerafet evinizde.Interra teknolojileri ile yaşam alanlarının kontrolü mükemmel bir şekilde sağlanırken, maliyet açısından etkin çözümler sunulmaktadır. En özel çözümler Interra ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor. Kafa yoran onlarca kontrol mekanizmasından kurtulmanın vakti geldi. Interra ile rezidanslarda ihtiyaç duyulan bütün kontroller, tek bir noktadan kolayca kontrol edilebiliyor. Interra akıllı rezidans çözümleri ile kontrolü sağlarken tasarruf yapmanın keyfini çıkarın.

 
INTERRA KONFORU


Günlük işlerinizin yorucu temposu içerisinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ayarlamaları, dokunmatik panel ile yapabilirsiniz. Spadan yerinizi ayırtabilir,  taksi çağırabilir, site yönetiminden gelen duyuru ve mesajları görebilirsiniz. Bu ayrıcalıklı   hizmetlerin kontrolünü dilediğniiz takdirde akıllı cihazların üzerinden de sağlayabilirsiniz.     

      

ENERJİ TASARRUFU


Evinizdeki tüm kontrolleri senaryolar dahilinde yaparak, ihtiyacınıza en uygunenerji seviyesini kendiniz ayarlayabilirsiniz. 

Sistem içerisinde yapılan otomatik ölçümlerle , mekanlardaki aydınlatma, ısıtma ve soğutma fonksiyonlarının kontrolünü   tek bir panel üzerinden sağlayabilirsiniz.     

      

HER ŞEY YOLUNDA


Modern dünyanın getirdiği en büyük zorluklardan biri de bilgiye ulaşma problemidir. Site yönetimi entegrasyonu sayesinde, tüm bilgilerinize en doğru ve hızlı şekilde , tek bir ekran üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil entegrasyon sistemi ile tüm bilgilerinizle akıllı cihazlarınız üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.     

      

GÜVENDE OLUN


Güvenliğinizi sorunsuz bir şekilde sağlayan çözümler sayesinde, cam kırılması gibi güvenlik uyarıları dahil bütün güvenlik sisteminizi , mobil cihazlarınızı üzerinden izleyebilir ve müdehale edebilirsiniz. Bu sayede güvenliğinizden emin olup, günlük işlerinize daha rahat bir şekilde konsantre olabilirsiniz.


INTERRA Çözümleri

Çözümlerden Ayrıntılar!

Aydınlatma

Aydınlatma

Interra ile makanlarınız aydınlanma çağını yaşıyor. Mekanlarınızdaki aydınlatma sistemlerini Interra teknolojileri ile kontrol ederek, istediğiniz aydınlanmayı mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

İklimlendirme

İklimlendirme

Düzensiz ısıtma ve soğutma en fazla enerji kaybına neden olan durumlardır. Interra iklimliendirme çözümleri ile evinizin ısıtma - soğutma işlemlerinin faal olarak çalışma sürelerini siz belirleyebilirsiniz. Evinize mükemmel bir entegrasyon ile uyum sağlayan iklimlendirme sistemi sayesinde tasarruf yapabilirsiniz.

Perde/Panjur Kontrolü

Perde/Panjur Kontrolü

Dokunmatik panel üzerinden veya mobil cihazlarınız dan perde/Panjurlarınızı kpntrolünü sağlayarak, mekanlarınıza hayat verebilirsiniz.

Kamera Görüntüleme, Alarm, Güvenlik

Kamera Görüntüleme, Alarm, Güvenlik

Evinizdeki olası kötü senaryoların önüne, alarm ve güvenlik sistemleri ile uyumlu olarak çalışan site yönetim sistemi sayesinde geçebilirsiniz. Site yönetimi sistemi diğer elektronik cihazlara entegre edilebilmekte; böylece olası bir tehlike durumunda, mesaj yoluyla site yönetimine haber verilmekte ve güvenlik anında sağlanmaktadır.

Konsiyaj

Konsiyaj

Hizmetler menüsü, sizlere evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözüm anahtarını sunuyor. Misafirleriniz için taksi, evinizin günlük temizliği için hizmetli, aracınız için vale... İhtiyaç duyduğunuz her şey hizmetler menüsünde. Interra'nın sunduğu dinamik platform artık rezidans hayatının ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bu hizmetler Interra paneller üzerinden veya Interra mobil uygulamalar ile çağrılarak anlık bilgi lobi, resepsiyon veya bina yönetimi tarafına iletilir.

Zamanlayıcı Senaryolar

Zamanlayıcı Senaryolar

Evden çıkış yada girişte belirlediğiniz tüm senoryalar tek bir dokunuşla başlatılmaktadır. Gerçekleşmesini istediğiniz senaryoları ayrıca zaman bazlı olarak da oluşturabilir , bu sayede arzu ettiğiniz konforun tadını önceden belirlediğiniz süreler içerisinde çıkarabilirsiniz.

Mobil Çözümler

Mobil Çözümler

Interra kullanıcıları için her platformda yazılımlar geliştirerek otomasyon, konsiyaj/hizmetler servislerini, alarm ve diğer yeteneklerini akıllı telefonlarınızdan, İpad ve hatta iWatch cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar. Akıllı yaşamı ve konforu oturduğunuz yerden kontrol ederken, güvenlik mesajları ve uyarılar ev de olmadığınızda da cep tlefonunuza gönderilir.

SIP/VOIP Haberleşme

SIP/VOIP Haberleşme

Bina önündeki Interra iControl IP Intercom üzerinden, kapınıza gelen konuklarınızı karşılayabilir, dilerseniz görüntülü sesli iletişim kurabilirsiniz.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.