Rezidans ve Villa Çözümleri

INTERRA ile Rezidans Akıllı Bina Çözümleri

Birlikte stratejiden tasarıma - Ar&Ge ve uygulamaya kadar benzersiz dijital akıllı yolculuğunuzu yaratırız.
AKILLI EV

Aydınlatma/Dim

Perde/Panjur

İklimlendirme

Senaryolar


MOBİL KONTROL

INTERRA kullanıcıları için her platformda yazılımlar geliştirerek otomasyon, konsiyerj/hizmetler servislerini, alarm ve diğer yeteneklerini akıllı telefonlarınızdan, Ipad ve hatta Iwatch cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar. SIP/VOIP TABANLI HABERLEŞME

Sip

Voip

Yüz Tanıma

Kartlı Geçiş

Çağrı Yönlendirme

Log Tutma


GÜVENLİK SİSTEMİ

Kameralar

Hırsız Alarm Sensörü

Yangın Alarm Sensörü

Cam Kırılma/Kırılma Sensörü

Gaz Kaçağı Sensörü

Acil Durum Sağlık Alarm Sensörü

KONSİYERJ HİZMETLERİ

Hizmetler menüsü, sizlere evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözüm anahtarını sunuyor.

Bu hizmetler INTERRA paneller üzerinden veya INTERRA mobil uygulamalar ile çağrılarak anlık bilgi lobi, resepsiyon veya bina yönetimi tarafına iletilir.INTERRA - Developer of Uniqueness

Çözümlerden Ayrıntılar!

Aydınlatma

Aydınlatma

Interra ile makanlarınız aydınlanma çağını yaşıyor. Mekanlarınızdaki aydınlatma sistemlerini Interra teknolojileri ile kontrol ederek, istediğiniz aydınlanmayı mükemmel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

İklimlendirme

İklimlendirme

Düzensiz ısıtma ve soğutma en fazla enerji kaybına neden olan durumlardır. Interra iklimliendirme çözümleri ile evinizin ısıtma - soğutma işlemlerinin faal olarak çalışma sürelerini siz belirleyebilirsiniz. Evinize mükemmel bir entegrasyon ile uyum sağlayan iklimlendirme sistemi sayesinde tasarruf yapabilirsiniz.

Perde/Panjur Kontrolü

Perde/Panjur Kontrolü

Dokunmatik panel üzerinden veya mobil cihazlarınız dan perde/Panjurlarınızı kpntrolünü sağlayarak, mekanlarınıza hayat verebilirsiniz.

Kamera Görüntüleme, Alarm, Güvenlik

Kamera Görüntüleme, Alarm, Güvenlik

Evinizdeki olası kötü senaryoların önüne, alarm ve güvenlik sistemleri ile uyumlu olarak çalışan site yönetim sistemi sayesinde geçebilirsiniz. Site yönetimi sistemi diğer elektronik cihazlara entegre edilebilmekte; böylece olası bir tehlike durumunda, mesaj yoluyla site yönetimine haber verilmekte ve güvenlik anında sağlanmaktadır.

Güvenliğinizi sorunsuz bir şekilde sağlayan çözümler sayesinde, cam kırılması gibi güvenlik uyarıları dahil bütün güvenlik sisteminizi , mobil cihazlarınızı üzerinden izleyebilir ve müdahale edebilirsiniz. Bu sayede güvenliğinizden emin olup, günlük işlerinize daha rahat bir şekilde konsantre olabilirsiniz.

Konsiyaj

Konsiyaj

Hizmetler menüsü, sizlere evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözüm anahtarını sunuyor. Misafirleriniz için taksi, evinizin günlük temizliği için hizmetli, aracınız için vale... İhtiyaç duyduğunuz her şey hizmetler menüsünde. Interra'nın sunduğu dinamik platform artık rezidans hayatının ayrılmaz bir parçası olmuştur. 

Bu hizmetler Interra paneller üzerinden veya Interra mobil uygulamalar ile çağrılarak anlık bilgi lobi, resepsiyon veya bina yönetimi tarafına iletilir.

Zamanlayıcı Senaryolar

Zamanlayıcı Senaryolar

Evden çıkış yada girişte belirlediğiniz tüm senoryalar tek bir dokunuşla başlatılmaktadır. Gerçekleşmesini istediğiniz senaryoları ayrıca zaman bazlı olarak da oluşturabilir , bu sayede arzu ettiğiniz konforun tadını önceden belirlediğiniz süreler içerisinde çıkarabilirsiniz.

Mobil Çözümler

Mobil Çözümler

Interra kullanıcıları için her platformda yazılımlar geliştirerek otomasyon, konsiyaj/hizmetler servislerini, alarm ve diğer yeteneklerini akıllı telefonlarınızdan, İpad ve hatta iWatch cihazınızdan kontrol etmenizi sağlar. Akıllı yaşamı ve konforu oturduğunuz yerden kontrol ederken, güvenlik mesajları ve uyarılar ev de olmadığınızda da cep tlefonunuza gönderilir.

SIP/VOIP Haberleşme

SIP/VOIP Haberleşme

Bina önündeki IP tabanlı telefon ve görüntülü iControl üzerinden, kapınıza gelen konukları Interra Touch Panel üzerinden görebilir, dilerseniz iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca yüz tanıma özelliği sayesinde hiçbir yere dokunmadan kapınızı açabilirsiniz.    


Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.