Duyurular

Interra Light & Building Fuarında Ziyaretçileri İle Buluştu

17 Temmuz 2020

Light & Building, sektör için dünyanın en önemli etkinliğidir ve Interra’nin iki ayrı salonda iki farklı standı ile kendisini ve son derece iddialı ürünlerini etkileyici bir şekilde sunması, akıllarda kalan en önemli unsur olmuştur. Toplamda, 177 ülkeden 220.000'den fazla ticari ziyaretçi, aydınlatma, elektrik mühendisliği, ev ve bina otomasyonu alanlarında sunulan en yeni ürünleri ve trendleri keşfetmek için Frankfurt'a geldi.

Interra standını  ziyaret eden ziyaretçiler, ürünlerin zarif, şık , ve çok fonksiyonlu özelliklerine hayran kaldiklarini belirterek, Interra ekibinin bir parçasi olma isteklerini dile getirdiler. Sektördeki artış devam ediyor, bununla beraber Interra’da calişmalarına hız kazandırıyor, ve yeni rekabetsiz ürünlerini çikarmaya hazırlanıyor. Fuar esnasında KNX platformunun bir forum düzenlemesi ve birbirinden güzel gösterileri ile beraber Interra’nin Türkiye temsilcisi olarak sahnelerinde yer alması,  Interra’yı ve tüm destekçilerini ayrıca memnun etti.

İki farklı lokasyonlarda bulunan standlarımızı ziyaret eden ve keyif aldiğımız hoş çalışma ilişkileri için herkese en içten teşekkürlerimizi sunuyor, sizinle Light & Building 2020’yi dört gözle bekliyoruz.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.