17 Temmuz 2020

İnterra akıllı ev teknolojisi konusunda pozitif sonuçlar alarak yurt dışına da ürün satışını yapmakta ve sektörün büyümesine katkı sağlamaktadır. Ürünlerinin özellik bakımından gelişmiş olması ve konfor düzeyinin arttırması da büyük yarar sağlayan noktalar arasında yer alıyor. Özellikle Tocuh panel ile ilgili ürünleri en iyi şekilde yönetebiliyor ve istediğiniz konforu elde edebiliyorsunuz. İnterra yurtdışı çalışmaları ile de ön planda yer alıyor. Özellikle de Bosna Hersek de satışları ile sektörün büyümesine olumlu katkı sağlıyor. Bosna Hersek bayi ziyareti ile sektörün eksiklerini belirlemiş ve bayilerin beklentilerine cevap vermiştir. 

Bosna Hersek Bayi Ziyaret İçeriği

Bosna Hersek bayi ziyaretinde teknik eğitimlere de yer verilmiştir. Ürünlerin nasıl kullanılması gerektiği konusunda teknik eğitimler verilerek ürünlerin tanıtımı da yapıldı. Ayrıca bayilere akıllı ev sistemlerinin gelecek teknolojisi konusunda da ön bilgilendirmeler yapıldı. Ziyaret sırasında eksikler belirlenerek nasıl bir çalışmanın yapılması gerektiği konusunda da sunumlara yer verildi. Bosna Hersek bayi ziyareti sırasında tüm çalışanlara akıllı ev ürünlerinin içeriğinden, montajına kadar gerekli eğitim alanında uzman personel tarafından verildi. 

Bosna Hersek Bayi Ziyaretinin Yararları

Uluslararası arenada boy gösteren firmamız geliştirmiş olduğu teknolojiyi diğer ülkelere de satış yapmakta ve bu işlemlerini de her geçen gün geliştirmektedir. Bosna Herse bayi ziyareti ile ürünlerin pazarlamasının nasıl yapılması gerektiği konusunda stratejik bir plan yapılmış olup, sektörün de eksikleri belirlenmiştir. Ayrıca sektörün gereksinim duyduğu ürünler konusunda da yer verilmiş olup başarılı bir ziyaret dönemi geçirilmiştir.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.