17 Temmuz 2020

İnterra akıllı ev sistemleri konusunda Türkiye ve yurtdışında pozitif çalışmalar yaparak kaliteli sonuçlar elde ediyor. Geniş hizmet ağı ile de sektörün büyümesine katkı sağlayarak yaşam kalitesinin artmasına olanak sağlıyor. Özellikle ev ve otel gibi alanlarda konforlu bir kullanımın oluşmasına yardımcı olan İnterra ürünlerinin kalitesi ile de sektör içerisinde lider konumda yer alıyor. Buna bağlı olarak İnterra’nın yurtdışında bayileri bulunuyor. Bayilerine gerekli eğitimi de düzenli olarak sunmakta ve buna bağlı olarak da satışlarınızı doğru orantıda arttırmaktadır. Polonya bayi ziyareti ile başarılı bir eğitim dönemi geçirilmiş olup, bayi çalışanlarına akıllı ev sistemleri konusunda gerekli eğitim bilgisi verilmiştir. 

Bayi Eğitimleri

İnterra Polonya bayisi ziyareti ile ülke de kullanılan teknolojik gelişmeyi yakından takip etmiş ve neler yapılabileceği konusunda da araştırmalara yer vermiştir. Ayrıca bayi eğitimi konusunda çalışanlara akıllı ev teknolojisinin süreci ve ürünlerin tanıtımı da başarılı bir şekilde yapılmıştır. Akıllı ev sistemleri en yeni teknolojik donanıma sahip olarak sektöre sunuluyor. Polonya bayisine verilen teknik eğitimler sonucunda akılda kalan tüm sorulara da cevap verilmiştir. İnterra sektörde büyümesini buna bağlı olarak arttırmakta ve yurtdışında yeni bayiler edinmektedir. 

Verilen Eğitim İçerikleri

Polonya bayisine verilen eğitim içeriklerinde ürünlerin teknik bilgilerine de yer verilmiştir. İlgili akıllı ev teknolojisine bağlı çalışan ürünlerin montajından nasıl kullanılması gerektiği konusunda kadar detaylı bir sunum yapılmıştır. Verilen eğitim sonucunda uzman bir kadronun oluşturulması sağlandı. Ayrıca ürünlerin hizmet içeriği konusunda da gerekli sunum profesyonel çerçeve içerisinde yapıldı. 

İnterra bayi ziyaretlerine devam ederek ürünlerini diğer ülkelere de ulaştırmak ve yerli sermayenin gücünü ileri seviyelere taşımaktadır.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.