17 Temmuz 2020

İnterra olarak uluslararası arenada boy göstererek ürünlerimizin tanıtımını yapıyor ve geniş kitlelere ulaşmasına olanak sağlıyoruz. Bunun için de İran Ahvaz Fuarına katılım sağlayarak ürünlerimizin tanıtımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek bilgilendirmelerde bulunuldu. Katılımcının yüksek olduğu fuarda hizmet içeriğimiz ile ön planda yer alarak en çok tercih edilen grup içerisinde de yer almayı başardık. Imini touch paneller, DND/MUR modülünün tanıtımı yapıldı. Akıllı ev sistemleri konusunda en yeni gelişmeler hakkında da sunumlar yapıldı. Ayrıca gelecekte akıllı ev teknolojisinin hangi aşamalara ulaşacağı konusunda genel bir bilgilendirmeye yer verildi. 

Akıllı Ev Sistemlerinin Tanıtımı Yapıldı

İran Ahvaz Fuarı kapsamı içerisinde katılımcılara merak ettikleri tüm sorulara cevap bulmalarına yardımcı olundu. Geliştirmiş olduğumuz tüm sistemlerin tanıtımı yapılarak profesyonel bir sunum gerçekleştirildi. Ayrıca Tocuh Panelin nasıl etkili bir şekilde kullanılması konusunda da eğitimler verilerek olumlu sonuçlar elde edildi. İnterra bu konuda yaptığı başarılı çalışmalar ve katılımlar ile sektörün büyümesine de yardımcı oluyor. Buda sektörün büyümesine yardımcı olarak en iyi sonucun elde edilmesine olanak sağlıyor. Fuarın en dikkat çeken isimlerinden olmayı da başaran İnterra yoğun bir katılımcıyı standında misafir etti. 

Eğitimler Verildi

Fuarda bazı eğitimlere de yer verildi. Akıllı ev sistemlerinin nasıl kullanılması gerektiği ve daha iyi bir verimin nasıl oluşturulması konusunda da sunumlara yer verildi. Özellikle de ISwitch Combo ve Touch Panel ve SIP ürünlerinin eğitimleri başarılı bir şekilde gerçekleştirildi. Alanında uzman kadro ürünlerin detaylı bir anlatımını yaparak en iyi verimin nasıl alınması gerektiği konusuna çalışma yapıldı.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.