Haberler

Başarısı ile KNX eğitim merkezi olan İnterra sektörün büyümesi ve gelişmesi için de çalışmalar yapıyor

17 Temmuz 2020

İnterra akıllı ev sistemlerinde geliştirdiği ürünler ile sektörün büyümesine katkı sağlıyor. En yeni teknolojiyi kullanarak yaşam kalitesinin artmasına da yardımcı olarak tek merkezli bir kontrol sisteminin oluşmasına imkan tanıyor. Hem yurt içinde hem de yurtdışında tercih edilen İnterra ürünleri eşsiz bir deneyim yaşamanızı olanak sağlıyor. Başarısı ile KNX eğitim merkezi olan İnterra sektörün büyümesi ve gelişmesi için de çalışmalar yapıyor. Bunun için vereceği eğitimler ile akıllı bina otomasyon sistemlerinin daha hızlı yaygınlaşmasına imkan tanıyacaktır. 

KNX eğitim merkezi olarak eğitimlere başlayan firma alanında uzman ekibi ile en yeni teknoloji üzerinden çalışmaların nasıl yapıldığı, üretim safhası ve yazılım noktaları kişilerle paylaşılarak bir eğitim süreci oluşturuyor. Bu sayede sektörün bilgilenmesi ve ürünleri tanıması da hız kazanacaktır. İnterra akıllı ev sistemlerinde Türkiye’de yerli sermaye olmasını ve alt yapısı ile bir ilki de yaşatıyor. 

KNX eğitim merkezi olarak hizmet verecek olan firmadan sizde eğitim alarak bu alanda kendinizi geliştirebilir ve uzmanlık kazanabilirsiniz.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.