INTERRA Videoları

Videolarımızı İnceleyin!

KNX Combo Aktuatörleri (ENG)

Combo, yüksek işleme kapasitesine sahip ve tüm otomasyon kontrollerine cevap verebilen çok fonksiyonlu bir KNX röle modülüdür.
Webinar

Intercom (ENG)

Linux ve Android işletim sistemlerine sahip iç mekan dokunmatik panel üniteleridir. Esas olarak ilgili harici interkom ünitesi arasında etkileşim için kullanılır. Ses, video iletişimi, kilit açma ve izleme özellikleri için Interra dış mekan interkom cihazlarına bağlanabilir.
Webinar

iswitch(ENG)

Zarif ve şık tasarımı ile Iswitch, yetenekleri ile dikkat. İle tüm beklentileri karşılar geniş malzeme ve renk yelpazesi. Akıllı kontrol enerji ve verimlilik sağlarken yaşam alanınıza konfor ve estetik katar.
Webinar

INTERRA Touch Panels(ENG)

Dokunmatik panel akıllı bina sistemlerinin en önemli parçalarından biridir. Panel içinde yaşam kalitenizi arttırmak için birçok seçenek vardır. Yeni bir özellik ekleyebilir ve istediğiniz zaman kaldırabilirsiniz. Herhangi bir alanda veya yüzeyde kullanım sağlanabilir. Yaşam kalitenizi arttırmak için üretilen bu panel, sunduğu özelliklerle ev hayatını daha renkli hale getiriyor.
Webinar

iConnect(ENG)

KNX cihazlarla sınırlı esneklikle gerçekleştirilebilen senaryolar iConnect ile yüksek esneklik kazanmıştır. Dahili güç kaynağı sayesinde harici bir kaynağa ihtiyaç duymaz. Maksimum enerji tasarrufu sağlar.
Webinar

Interra KNX - DALI Gateway(ENG)

Gelişmiş özellikleri ve yeni teknolojisi ile konfor ve yüksek enerji tasarrufu sunarak kendi alanında benzersiz kılar ...
Webinar
Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.