Bakım Anlaşması

Bakım Anlaşması Nedir ?


Elektronik sistemler zamanla yaşlanır ve performansları düşer. Bu durum, mevcut sisteminizin yavaşlamasına, komutların gecikmesine veya geç gönderilmesine neden olabilir, kontrolde zorluklar yaşatabilir. Siz de Interra'nın sunduğu KNX Akıllı Ev Otomasyonu Bakım Anlaşmaları ile bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz ve sisteminizin her zaman en güncel teknoloji ile çalıştığından emin olabilirsiniz.Bakım anlaşmalarımız sayesinde sisteminiz teknik ekiplerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilir, hataları giderilir ve gerekli güncellemeleri yapılır. Her bir cihazınız tek tek gözden geçirilir ve çalışma performansları takip altına alınır. Böylece akıllı evinizi yıllar boyunca maksimum güven ve verimlilikle kullanabilirsiniz.
Bakım Anlaşmasının İçeriği Nedir?


      Ürün Yazılım Güncellemeleri

      Periyodik Sistem Kontrolleri

    ♦  Arıza Giderimleri

    ♦  Acil Servis Hakkı
Bakım anlaşmalarımızla birlikte her türlü yenilik ilk sizlere ulaşır. Cihazlarınızdaki tüm güncellemeler ve eklenen yeni özelliklerden önce siz faydalanırsınız. Ev veya binanızda yaşadığınız acil arıza anında endişe etmenize gerek kalmadan teknik servis ekiplerimize bilgi verilmesiyle problemleriniz hızlıca çözülür. Servis ekiplerimiz en kısa sürede size yardımcı olur ve sonsuz konforun keyfini çıkarmanızı sağlar.Bakım anlaşması kapsamında yapılan servislerde ürün güncellemeleri, sistem kontrolleri ve arıza giderimi gibi işlemler gerçekleştirilir. Ayda 1 kez yerinde müdahaleyle bütün sisteminize bakım yapılır ve ayrıca anlaşmanıza bağlı olarak belirli sayıda acil servis hakkınız da bulunur.
Bakım Anlaşmasından Nasıl

     Faydalanılır?


Interra KNX Akıllı Ev Otomasyonu'nun bakım hizmetlerinden yararlanmak ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki form aracılığıyla bize ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz. Ev otomasyonunuzun kalitesini ve konforunu artırmak için size özel çözümler sunmaktan mutluluk duyarız.
Güncel Bakım Anlaşmalarımız
Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.