Eviniz İçin KNX
Akıllı eviniz, yolunuz!


KNX, birden fazla tasarım seçeneği ve benzersiz bir ürün yelpazesi sunar. Bu, ihtiyaçlarınızı mükemmel bir şekilde karşılayan kendi benzersiz akıllı evinizi yaratmanıza olanak tanır.Sınırsız Olanaklar


Sabah kepenklerinizi yavaşça açarak uyanın, akşam sıcacık, aydınlık bir atmosfer yaratın ya da evde yokken evdeymişsiniz izlenimi verecek bir rutin oluşturun.


KNX ile seçim tamamen sizin! Teknolojimiz farklı uygulamalar ve geniş bir ürün yelpazesi için kullanılabilir.
Konfor, güvenlik ve kolaylık


Kullanımı kolay arayüzümüzle kendi akıllı evinizin kontrolü sizde. En yüksek konfor ve güvenli bir kurulum sunuyoruz. Akıllı hiç bu kadar kolay olmamıştı!


Akıllı evinizi akıllı telefonunuzda veya tabletinizde anında yönetin. Termostatınızı ayarlayın, ışıklarınızı ayarlayın, alarm sisteminize giriş yapın… sadece tek bir tıklamayla! Sosyal medyanızı kontrol etmek kadar kolay.
Her şeyi her yerden kontrol edin


KNX ile günlük hayatınızı otomatikleştirmek ve basitleştirmek için her türlü akıllı ev çözümünü birleştirebilirsiniz. Sizinle birlikte nefes alan bir ev için hepsi bir arada sisteminiziz.
 • Aydınlatma ve Karartma

  Interra aydınlatma ve karartma çözümleri ile evinizde akıllı aydınlatmanın benzersizliğini yaşayın. Kendi yaşam tarzınıza uygun kişisel aydınlatma senaryoları oluşturun.

 • Mobil Kontrol

  InterraPro uygulaması, akıllı evinizi Android veya IOS mobil cihazlarınız ile kontrol etmenizi sağlar. Otomasyon senaryoları, konsiyerj hizmetleri, alarmlar, kameralar ve interkom iletişimi gibi tüm özellikler nerede olursanız olun kontrol edilebilir ve biri zili çaldığında veya acil bir durum olduğunda evinizden anında bildirim alabilirsiniz.

 • Akıllı Senaryo

  Senin hayatın, senin seçimlerin. Interra akıllı ev teknolojisi ile güzel evinizde arzu ettiğiniz konforu yaşamak için kişiselleştirilmiş senaryolar oluşturabilir ve tek tuşla etkinleştirebilirsiniz.

 • HVAC çözümleri

  Interra HVAC çözümleri ile ısıtma ve soğutma sistemlerinizin çalışma sürelerini dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.Author Credit: KNX Assosiation

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.