Hakkımızda

Interra Kimdir?

INTERRA, akıllı bina otomasyonu alanında deneyimli Ar-Ge ekipleriyle, tüm ürünlerin benzersiz ve yüksek kalite standartlarına uygun olmasını hedefleyerek, KNX tabanlı yazılım ve donanım çözümleri geliştiren öncü bir akıllı ev ve bina otomasyon teknolojisi lideridir. 15 yıllık özgünlük ve yenilikçilik geçmişiyle Interra'nın global başarısı, 75'ten fazla ülkede yaklaşık 150 yetenekli mühendis ve çalışan tarafından yönlendirilmektedir.

 

Interra, villadan ticari uygulamalara kadar geniş bir akıllı bina ürünleri, dijital çözümler ve hizmetler portföyü sunarak güvenli, akıllı ve sürdürülebilir çözümler sağlamaktadır. Temel değerimiz olan "Developer of Uniqueness" sloganı ile, yaptığımız her işe sürdürülebilirlik ve yeniliği dahil ederek akıllı bina teknolojimizin sınırlarını zorluyoruz. Ortak değerlerimiz, küresel markamız, güçlü ilişkilerimiz ve genç şirket kültürüne olan inancımızla birlikte benzersizliğimiz, bizi daha odaklı, başarılı ve değer yaratan bir şirket olmaya yönlendirecektir.

                                      Dünyada Interra


Globalleşme stratejisi ve farklı ülkelerdeki 30 ofisi ile Interra dünyanın en hızlı büyüyen KNX markasıdır. İlk hedefi her ürünü kendi bünyesinde geliştirmek ve üretmek olan Interra, genç ve yetenekli mühendis ekipleriyle 10 yılı aşkın bir sürede KNX konusunda büyük bir bilgi birikimi oluşturmayı başardı. Artık KNX protokolünün en son teknolojik cihazlarını bile İstanbul'da üretebilecek konumda olup, güçlü marka değerinin yanı sıra elektronik sektörünün devlerine OEM ve Ar-Ge ortaklıkları sağlamaktadır.

 

Türkiye'de KNX akıllı ev sistemleri ile konut pazarında %70'den fazla pazar payı ile lider konumda olan Interra, müşterilerine mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için yerel ofislerini açarak bu başarıyı çevre ülkelere de yaymayı hedefliyor. Eğitime olan inancımızla, üretim, satış ve satış sonrası açısından dünya çapında standartlaştırılmış bir Interra kalitesi yaratmak için dünya çapındaki ekiplerimize ve ortaklarımıza mümkün olan en iyi ve sürdürülebilir bilgi ve eğitimi sağlıyoruz.

Tek Marka ile %100 Proje ÇözümleriInterra, Türkiye pazarının ihtiyaçları doğrultusunda uluslararası KNX markalarının ürün açıklarını kapatmak amacıyla 2008 yılında yerli akıllı ev markası olarak kurulmuştur. Bu amaçla Interra, ilk KNX dokunmatik panel ve aktüatörlerini piyasaya sürdü ve bu ürünler kısa sürede Türkiye'de en çok satan KNX ürünleri oldu. Özellikle Interra panellerinin minimalist, ince ve zamansız tasarımıyla Interra, Türkiye'nin en büyük KNX projelerine adını yazdırmış ve kısa sürede adından söz ettiren bir marka haline gelmiştir. Interra, yakın zamanda Türkiye'deki her projeye başka hiçbir KNX markasına ihtiyaç duymadan %100 proje çözümleri sunmak ve pazar lideri olmak için ürün yelpazesini artırmaya karar verdi.

 

Interra, Ar-Ge, üretim ve satış dahil olmak üzere tüm global operasyonlarını İstanbul'daki 8 katlı genel merkezinde yürütmektedir. 2022 yılında teknoloji kampüsü olarak yenilenen Interra Ar-Ge Merkezi, şu anda sektöre özel ihtiyaçları ile çözümler sunan 50'den fazla yetenekli mühendise sahiptir. Interra, KNX dokunmatik panellerin, KNX anahtarların, KNX aktüatörlerin, KNX / AC ağ geçitlerinin ve KNX IP yönlendiricilerin Türkiye'deki ilk geliştiricisi ve üreticisidir. Bu ilk ürünlerin tümü, sahip oldukları benzersiz özelliklerle dünya çapında da ilgi görmeyi başardı.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.