Mimarlar İçin KNX
Minimum karmaşıklıkla maksimum fırsatlar, KNX'i düşünün

Üst düzey akıllı bina projeleri için doğru teknolojiGünümüzde binaların yaratılması, aynı zamanda akıllı olan üst düzey binalar bekleyen mal sahiplerinin ve kullanıcılarının yeni gereksinimlerini karşılamalıdır. Bu nedenle, yalnızca doğru teknoloji, akıllı binaların üst düzey sonuçlarla şekillendirilmesine katkıda bulunacaktır.

Kullanımı kolay entegre çözümler, hepsi tek bir araçtaHer uygulamayı (klimalar, ısıtmalar, fotovoltaik paneller, aydınlatma vb.) tek bir ortak sisteme entegre edebilir. Farklı alanlar için farklı kanal veya pompalar oluşturmaya gerek yoktur. Bu, profesyonellerin ayrı alanları yapılandırması ve kullanıcıların bundan faydalanması için güvenlik, verimlilik ve kullanım kolaylığı sağlar.Özgürlük


Mimarlar, devam eden tasarıma uymayabilecek belirli bir ürün türüne bağlı kalmak istemiyorlar. KNX ile herhangi bir malzeme, renk vb. üzerinde tasarım yapma özgürlüğü vardır. Profesyoneller her zaman bu tasarıma uyan ürünü bulacaktır.


Ölçeklenebilirlik


Mimarlar bina alanlarını değiştirdiğinde veya genişlettiğinde, teknik sistem değişikliklere sorunsuz bir şekilde uyum sağlayacaktır.
Teknoloji harikası


Binalar, inşaatta en son teknolojiyi temsil eder ve bu nedenle en son teknoloji ile donatılmalıdır. KNX, otuz yıl önce piyasaya sürülen ürünlerle çalışan ve KNX IoT gibi en yenilikçi çözümleri sunan profesyonellerin beklentilerini canlı olarak karşılayabilen dünya çapındaki tek teknolojidir.Author Credit: KNX Assosiation

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.