KNX'in Faydaları

Geleceğe hazır bir teknoloji


Akıllı ev ve bina pazarı sürekli değişiyor ve teknoloji hızla gelişiyor. Ancak nesnelerin interneti gibi en son teknolojiler zaten mevcut yazılımlarımızın bir parçası. Yeni fikirler beklemiyoruz, onları buluyoruz. KNX teknolojisi, ev ve bina kontrolünde bir referanstır. Bugün kullanmakta olduğunuz herhangi bir otomasyon çözümünün merkezinde inovasyonumuz yer alacaktır. KNX kullanarak rakiplerinizden her zaman bir adım önde olacaksınız.

Sonsuz Esneklik


Hepimiz, müşterilerin akıllı evleri veya binaları için kullanmak istedikleri ürünler konusunda yüksek talepleri olduğunu biliyoruz. KNX ile artık isteklerine 'evet' diyebilirsiniz. Herhangi bir istek için. Otomasyon projenizin kurulumunda sonsuz esneklik ve kişiselleştirme artık bir rüya değil. Bu gerçek. Bu KNX. Farklı üreticilerden olsalar bile, geniş bir cihaz yelpazesinin birbirleriyle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz. KNX, diğer otomasyon sistemleriyle bile entegre edilebilir. Bu şekilde, hangi ürünleri kullanmak istediğinize siz veya müşterileriniz karar verir. Sınır yok, sadece olasılıklar. KNX, her otomasyon zorluğu için hepsi bir arada çözümünüzdür.


Güvenli ve güvenli bir sistemGüvenlik sıcak bir konudur ve kontrol sistemleri için güvenlik talepleri artmaktadır. KNX'te kendimizi pazardaki en yüksek güvenlik gereksinimleriyle uyumlu olmaya adadık. Güvenliğe çok değer veriyoruz çünkü umursadığınızı biliyoruz. Çünkü müşteriniz umursar. KNX ile güvenli bir kurulum sürecinden emin olabilirsiniz, böylece hem sizin hem de müşterinizin bu konuda endişelenmesine gerek kalmaz. Profesyonelden ekstra çaba veya sistem gerekmez. KNX Secure, mevcut yazılımımıza entegre edilmiştir. Güvenlik hiç bu kadar kolay olmamıştı.Zaman tasarrufu KNX profesyonel hayatınızı kolaylaştırmak istiyor. Yazılımımız basitlik anlamına gelir. Devreye alma için kullanımı kolay bir arayüze sahip tek bir araç vardır. Bu, işinizi gerçekten geliştiren şeyler için kullanabileceğiniz değerli zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Üstelik müşteriniz kendi akıllı evinin veya ofisinin kontrolünü eline alabilir. En yeni yazılımımız ETS Inside, müşterinizin kendi tabletinde veya akıllı telefonunda küçük değişiklikler yapmasına olanak tanır. İkiniz için de zaman kazandıran.Entegre bir çözümKNX, bina otomasyonunda 28 yıllık bir deneyime sahiptir. Farklı üreticilerin farklı ürünleri ile çalışabilirsiniz. KNX, diğer sistemlere bile bağlanabilir ve herhangi bir donanım veya yazılım teknolojisinden bağımsızdır. Ayrıca, teknolojimiz hem yeni hem de mevcut binalarda kullanılabilir. Bir KNX kurulumu, çok az zaman ve mali yatırımla kolayca genişletilebilir ve yeni ihtiyaçlara uyarlanabilir. KNX, hem küçük boyutlu aile evlerinde hem de büyük binalarda uygulanabilir.
Uluslararası bir toplulukKNX ile kendi başınıza duramazsınız. Sistem entegratörleri, üye şirketler, eğitim merkezlerinden oluşan büyük bir topluluğun parçası olursunuz… İşinizi geliştirmenize yardımcı olacağız. Sadece teknolojimizin kullanımı hakkında değil, aynı zamanda satış ve daha fazla müşteri çekmek için kendinizi nasıl pazarlayacağınız hakkında da görüşmek için sizin gibi kurulumcularla iletişime geçebilirsiniz. Hepsi sizinle aynı sorunlarla karşı karşıyadır ve deneyim alışverişinde bulunarak herkes kazanır.


Author Credit: KNX Assosiation

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.