Vizyonumuz ve Amacımız




Akıllı bina sektöründeki güçlü konumumuzdan ve teknolojiye aşkımızdan güç alarak, dünyanın geleceği için üstün değerler sağlayan ürün ve çözümler yaratmayı amaçlıyor ve bunun için çalışıyoruz. Teknolojinin sınırlarını zorlayarak ve ürettiğimiz her şeye özgünlük ve sürdürülebilirliği entegre ederek temel değerlerimizi sistem çözümlerimize ve çalışanlarımızın hayat görüşlerine uyguluyoruz. Vizyonumuz, Interra'yı ortak kişisel değerlerden, güçlü marka imajından, yüksek teknoloji yatırımlarından ve başarılı iş ortaklıklarından beslenen ve değer yaratan küresel bir şirket haline getirmektedir. 


                       Interra Teknolojinin Öncelikleri



  Teknolojik AR-GE Yatırımları


Akıllı teknolojilere olan tutkumuz, Interra Ar-Ge Merkezi'nde her gün kendimizi geliştirerek inovasyonun sınırlarını zorlamamız için bize ilham veriyor. Yeni teknolojilere, insanlara ve onların fikirlerine yatırım yapmak Interra için stratejik bir önceliktir. Dünyanın geleceği için genç mühendisler yetiştirmenin ve yenilikçi bakış açılarıyla becerilerini geliştirebilecekleri bir ortam sağlamanın önemini anlıyoruz. Bu nedenle yıllık ciromuzun %30'dan fazlasını Ar-Ge merkezimize ve Ar-Ge çalışmalarımıza yatırıyoruz.



İnsan Odaklı Kültür


Çalışanlarımızın Interra'nın başarısının en önemli bir parçası olduğuna inanıyoruz. Interra'nın insan odaklı kültürü, iş hayatımız için kritik önem taşıyan çeşitliliği, kapsayıcılığı ve herkes için fırsat eşitliğinin olduğu bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Interra'nın genç ve çalışkan insanlarına, onların zihniyetine ve alan uzmanlığına güvenerek geleceğe yatırım yapıyoruz. Onlara, geleceğimizi daha iyi hale getirecek yeni çalışma ve düşünme biçimleri yaratmaları için içlerindeki liderliği ve fütüristik cevheri ortaya çıkarmaları için fırsatlar sağlıyoruz.




Sürdürülebilir Enerji ve Eğitim



Özellikle elektronik sektöründe, gelecek nesillerimize yaşanabilir bir dünya bırakmak için sürdürülebilir üretimin ve eğitimin şart olduğuna inanıyoruz. Hedefimize ulaşmak için bu doğrultuda hareket ediyor ve bu yaklaşımı çalışanlarımıza aşılıyoruz, enerji ve doğal kaynakları korurken olumsuz çevresel etkileri en aza indirmek için kendimizi sürekli zorluyoruz. Sürdürülebilirlik ve eğitim faaliyetlerimiz hakkında buradan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.



 
Eksiksiz Ürün Yelpazesi


Ana hedeflerimizden biri, bulunduğumuz alanlarda iş ortaklarımıza tek bir marka olarak eksiksiz bir çözüm sunabilmektir. Hedefimize ulaşmak ve portföyümüzdeki boşlukları doldurmak için, satın alma fırsatlarını ve teknolojik gelişmeleri aktif olarak takip ediyor ve küresel olarak stratejik OEM, ODM ve Ar-Ge ortaklıklarına yatırım yapıyoruz.




Pazar Liderliği


Interra'da her zaman zirveyi hedefliyoruz. Tüm Interra ofislerinin kendi pazarlarındaki ana hedefi, pazar liderliği rekabetinde ilk 3'e girmek veya pazara hâkim olmaktır. Interra, Türkiye'de %70'in üzerinde ve çevre pazarlarda %25 ila %40 arasında pazar payına sahiptir. Bu vizyon, küresel topluluğumuzun uzun vadeli başarısının anahtarıdır. Küresel ortaklarımıza lider ürünler, sistemler ve çözümler sunarak tüm pazarlardaki konumumuzu korumayı veya güçlendirmeyi hedefliyoruz.

Yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.