Rezidans ve Villa Çözümleri

Interra olarak akıllı bina çözümlerimiz ile modern ve yenilikçi bir yaklaşım sunan bir akıllı bina teknolojisi sunmayı hedefliyoruz. Interra  akıllı bina çözümleri, konut ve iş yerleri gibi mekanları daha verimli, güvenli ve kullanıcı dostu hale getirmek için tasarlanmıştır ve enerji yönetimi, otomasyon, güvenlik, uzaktan kontrol imkanı, aydınlatma kontrolü ve yaşam tarzı konforu gibi farklı alanlarda özelleştirilebilir seçenekler sunar. Bu sayede kullanıcılar, enerji tasarrufu yapabilir, güvenlik önlemlerini artırabilir ve günlük yaşamlarını daha kolay yönetebilirler.


 Aydınlatma Karartma


Interra aydınlatma ve dimleme çözümleri ile akıllı aydınlatmanın benzersizliğini evinizde yaşayın. Kendi yaşam tarzınıza uygun kişisel aydınlatma senaryoları oluşturun.
İklimlendirme Çözümleri


Bina otomasyon sistemlerinin, binaların enerji tüketiminde yaklaşık %30 tasarruf sağlayabileceğini biliyor muydu- nuz? Düzensiz ısıtma ve soğutma, konutlarda enerji maliyetlerinin en önemli parçalarından biridir. Interra HVAC çözümlerinin güvenilir entegrasyonu ile ısıtma ve soğutma sistemlerinizin çalışma süresini dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Perde Panjur Kapı Kontrolü


Interra akıllı ev teknolojisi ile perde, panjur, kapı gibi motorlu sistemlerle çalışan pek çok cihaz için senaryoları oluşturabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Konsiyerj ve

     Rezidans Hizmetleri


Interra Dokunmatik Paneller ve InterraPro mobil uygulamasının hizmetler menüsü, konut yönetimi ve evdeki ihtiyaçlarınız için sınırsız çözümler sunar. Interra cihazlarını kullanarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetler anında rezidansın resepsiyonuna veya bina yönetimine iletilir ve ayrıca yönetim ile site sakinleri arasında bir iletişim sistemi sağlanır.Mobil Çözümler


InterraPro uygulaması, akıllı evinizi Android veya IOS mobil cihazlarınız ile kontrol etmenizi sağlar. Otomasyon senaryoları, konsiyerj hizmetleri, alarmlar, kameralar, interkom iletişimi gibi tüm özellikler nerede olursanız olun kontrol edilebilir, zil çaldığın- da veya acil bir durum olduğunda evinizden anında bildirim alabilirsiniz.
Interkom Çözümleri


Giriş kapısını veya ana dış kapıyı kolayca izlemenizi sağlar ve evinizin daha fazla güvenliğe sahip olduğuna dair güven verir. Mobil kontrol sayesinde yerinizden kalkmadan mobil cihazlarınızdan misafirleriniz ile sesli ve görüntülü olarak iletişime geçebilir dilediginizde kapıyı açabilirsiniz.

Akıllı Senaryolar


Senin hayatın, senin seçimlerin! Interra akıllı ev teknolojisi ile kişiselleştirilmiş senaryolar oluşturabilir ve tek tuşla etkinleştirerek güzel evinizde arzu ettiğiniz konforu yaşayabilirsiniz. Evinizin her gün 19:00'da ışıkları açık, perdeleri kapalı ve sıcaklık 25 dereceye ulaşmış olarak sizi karşılamasını ister misiniz?


Güvenlik Sistemi


Evinizdeki olası kötü senaryoların önüne, Interra çözümleri sayesinde geçebilirsiniz. Olası bir tehlike durumunda, mesaj yoluyla site yönetimine haber verilmekte ve güvenlik anında sağlanmaktadır.


Güvenliğinizi sorunsuz bir şekilde sağlayan çözümler sayesinde, cam kırılması gibi güvenlik uyarıları dahil bütün güvenlik sisteminizi, mobil cihazlarınızı üzerinden izleyebilir ve müdahale edebilirsiniz. Bu sayede güvenliğinizden emin olup, günlük işlerinize daha rahat bir şekilde konsantre olabilirsiniz.

 
Interra KNX Çözümleri ile Enerji Tasarrufu

 


♦  Otel işletmelerinin en büyük gider kalemlerinden birisi kontrolsüz harcanan enerji maliyetleridir.


♦ Interra’nın KNX tabanlı akıllı ve modern bina sistemi teknolojisi yaklaşık %50’ye varan enerji tasarrufu sağlamaktadır.


♦ KNX sistemler, EN 15232'ye göre bina otomasyonu için en üst Enerji Performansı Sınıfının bütün gereksinimlerini karşılamaktadır.Interra KNX Çözümleri Ne Kadar Enerji Tasarrufu Sağlar ?
Dünya Standardı – KNX


KNX, uluslararası standart (ISO/IEC 14543-3), Avrupa standardi (CENELEC EN 50090, CEN EN 13321-1 ve 13321-2), Çin standardı (GB/Z 20965) ve ABD standardı (ANSI/ASHRAE 135) uyarınca konut ve konut dışı binaların otomasyonu için küresel olarak standartlaştırılmış ilk sistemdir.


Eksiksiz Ürün Gamı 


Interra, eksiksiz ürün yelpazesi ile günümüz akıllı bina uygulamalarının temeli olan aydınlatma ve panjur kontrolünden isitma, havalandırma, güvenlik, enerji yönetimi ve çok daha fazlasına proje ortaklarımızın istekleri doğrultusunda tek başına tam çözüm sunabilen tek Türk markasıdır.

Bazı Rezidans Referans ProjelerimizYeniliklerden haberdar olmak için e-bültenimize kayıt olun.